Bc. Zdeněk Šenk MENU

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci prakticky a přehledně podle normy OHSAS

2. aktualizované vydání (duben 2012)

Tento bestseller v oblasti BOZP nabízí přehledně zpracované informace, jak může organizace efektivně pracovat se svým systémem řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Obsah knihy navazuje na 1. vydání úspěšné publikace BOZP prakticky a přehledně podle normy ČSN OHSAS 18001:2008, které patřilo k nejprodávanějším publikacím s problematikou BOZP na knižním trhu.

Efektivní návod na zlepšení systému řízení BOZP

Těžištěm knihy je odborný výklad k požadavkům právních předpisů a požadavkům normy OHSAS, který je doplněn velkým množstvím názorných příkladů, jak požadavky prakticky naplnit, příp. dává organizacím efektivní návod na zlepšení svého systému řízení BOZP.

Pro koho je kniha určena?

Publikace BOZP prakticky a přehledně podle normy OHSAS je svým uceleným zaměřením (popisuje BOZP ve všech podstatných oblastech) vhodná pro většinovou cílovou skupinu odborných čtenářů a současně zůstává přes svůj široký záběr přehledná a srozumitelná. Ocení ji všichni ti, kteří chtějí udržovat svůj systém řízení v souladu s právními předpisy.

Aktuální i pro rok 2013

Platí i pro rok 2013, případné legislativní změny budou řešeny formou aktualizace, která bude ke stažení na www.anag.cz.

Cena publikace (s DPH) 349,- Kč + poštovné

zpět na přehled knih
facebook BOZP Šenk
Bc. Zdeněk Šenk
Bukovinka 102
679 05 Křtiny u Brna

tel.: +420 608 641 863
zdeneksenk@email.cz
Zobrazit klasicky
Zobrazit mobilní verzi